TEKSON

To odpowiedź na potrzebę bezpieczeństwa w transporcie drogowym

Jakość oferowanych produktów, uzyskana dzięki najnowszym technologiom i kontroli jakości na każdym etapie produkcji, pozwala na pozycjonowanie marki jako lidera w branży oferowanych części i elementów do samochodów ciężarowych. Każdy z etapów Twojej drogi do bezpieczeństwa prowadzi przez poszczególne grupy produktowe:

UKŁAD HAMULCOWY, ZABEZPIECZENIE ŁADUNKU, NARZĘDZIA I AKCESORIA

Osiągnij cel, jakim jest bezpieczeństwo poprzez produkty marki TEKSON.
X


UKŁAD HAMULCOWYNiezawodny układ hamulcowy pojazdów użytkowych stanowi podstawę bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników drogi. Wszystkie elementy wchodzące w skład układu hamulcowego znajdujące się w ofercie TEKSON spełniają najwyższe standardy oraz są badane przez niezależne instytucje. Oferujemy tarcze oraz klocki hamulcowe do samochodów użytkowych i osi naczep europejskich marek.

MAN, SCANIA, MERCEDES, DAF, RENAULT, IVECO, VOLVO,BPW, SAF, MERITOR, SMB, SCHMITZ, MERCEDESX


ZABEZPIECZENIE ŁADUNKUOdpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku to priorytet dla Kierowcy oraz Nadawcy i Odbiorcy zleconego transportu. Pasy transportowe, ochraniacze pasów, belki naburtowe, drążki rozporowe oraz maty antypoślizgowe minimalizują ryzyko uszkodzenia ładunków w transporcie, co zabezpiecza przed stratami finansowymi. Dodatkowo zapewniają nie tylko bezpieczeństwo przewożonych towarów, ale również bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Pasy transportowe oraz belki naburtowe TEKSON spełniają rygorystyczne kryteria norm europejskich, co będzie potwierdzone certyfikatami TÜV oraz DEKRA. Maty antypoślizgowe oraz ochraniacze pasów zostały wykonane z materiałów, które cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną w szerokim zakresie temperatur. Dodatkowo w trosce o środowisko maty antypoślizgowe zostały wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu.X


NARZĘDZIA & AKCESORIAUniwersalne, dostępne i łatwe w użytkowaniu narzędzia i akcesoria podnoszą poczucie komfortu jazdy oraz pracy podczas niespodziewanych napraw mechanicznych. Klucze przekładniowe, pistolety pneumatyczne, zestawy narzędzi i akcesoria do tachografów TEKSON to niezbędny zestaw każdego, profesjonalnego Kierowcy.

Klucze przekładniowe występują w dwóch wariantach - z długą i krótką rączką, oraz wykonane są ze stali węglowej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem kluczy jest łożyskowanie, wpływające na ich wydajność i długoletnią trwałość. Kompaktowy i ergonomiczny pistolet pneumatyczny ma szerokie zastosowanie w warsztacie, miedzy innymi do czyszczenia filtrów, wydmuchiwania zanieczyszczeń bądź suszenia sprężonym powietrzem.THE SIMPLE WAY TO SAFETY

KONTAKT

tel. +48 / 508 682 060
e-mail: info@tekson.eu

WYŚLIJ PYTANIE

Chcesz by Twoi kierowcy i Twój towar był bezpieczny na drodze? Masz pytania dotycząca produktów marki TEKSON? Nie zwlekaj, zadaj je przez ten formularz!

NEWSLETTER

Krótko, zwięźle i na temat. Zero spamu, tylko dobra treść. Zapisz się, a nie umknie Ci żadna istotna informacja dotycząca marki TEKSON. Do zobaczenia w Twojej skrzynce mailowej!